Gyllenhuset Info Antagning Kontakta oss FAQ

Marianne Lööf

Samordnare

marianne.loof@gyllenhuset.se

Marianne Lööf samordnare vita huset

Ellinor Albrektsson

Kurator

ellinor.albrektsson@gyllenhuset.se

Ellinor Albrektsson, kurator

Joakim Eriksson

Specialpedagog, lärare

joakim.eriksson@gyllenhuset.se

Joakim Eriksson, Specialpedagog, lärare

Alinde Thorén

Deltagarstöd

alinde.thoren@gyllenhuset.se

Alinde Thorén, deltagarstöd

Elisabeth Falkelöf

Deltagarassistent

elisabeth.falkelof@gyllenhuset.se

Elisabeth Falkelöf, deltagarassistent

Mikael Lagnebrant

Lärare

mikael.lagnebrant@gyllenhuset.se

Mikael Lagnebrant, master of the universe

Karin Eriksson

Lärare

karin.eriksson@gyllenhuset.se

Karin Eriksson, lärare

Mehdi Hosseini

Lärare

mehdi.hosseini@gyllenhuset.se

Mehdi Hosseini, lärare

Johanna Potter

Lärare

johanna.potter@gyllenhuset.se

Johanna Potter, lärare

Ann Malmberg

Lärare

ann.malmberg@gyllenhuset.se

Ann Malmberg, lärare

Hannes Lundkvist

Lärare

hannes.lundkvist@gyllenhuset.se

Hannes Lundkvist, lärare

Patrik Palm

Lärare

patrik.palm@gyllenhuset.se

Patrik Palm, lärare

Eva Simmons

Lärare

eva.simmons@gyllenhuset.se

Eva Simmons, lärare

Talat Ibrahim

Lärare

talat.ibrahim@gyllenhuset.se

Talat Ibrahim, lärare

Gyllenhusets lokaler, dörren bredvid Bar Solo. Närmsta hållplats: Masthuggstorget eller Järntorget.

Ring på porttelefonen eller 031 - 79 70 165 för att bli insläppt